مقالات طراحی سایت

آموزش موارد مربوط به طراحی و ساخت وب سایت

در زمان نه چندان دور، طراحی یک وب سایت زیبا، کاربردی و قابل استفاده هنر یا حتی کیمیاگری محسوب میشد. طراحی وب سایت هنری مرموز بود.

با آمدن ابزارهایی که به کمک درگ اند دراپ میشد خیلی سریع و با هزینه کم وب سایت طراحی کرد این کار کمتر مرموز بود. اما تکامل در طراحی وب سایت باعث شد که کمتر هنر و بیشتر علم باشد.

امروزه، طراحان وب سایت بیشتر شبیه به مهندسان هستند تا هنرمندان زیرا صفحات وب دیگر شبیه به تبلیغات آنلاین برای کسب کار نیستند. البته صفحات وب همچنان حکم تبلیغات اینترنتی را دارند اما وب سایت برای میلیون ها شرکت تبدیل به موتور تجارت شده است.

چگونگی، کجایی و چرایی تعامل آدم ها با وب سایت جوهره بقای یک وب سایت است. علم این موضوع که چگونه این اتفاق می افتد – و در طول طراحی این اتفاق را محقق کردن – طراحی رابط کاربری است.

چه شما قرار باشد برای سایت آمازون طراحی کنید یا برای سایتی که قرار است کاپ کیک بفروشد باید به تجربه کاربری توجه کنید. بازدیدکنندگان وب سایت تجربه کاربری بد را احساس میکنند، هرچند ندانند که چرا واقعا این احساس را دارند. به عبارت دیگر تجربه کاربری معقوله ای تکنیکی نیست بلکه این موضوع به مشتریان ارتباط دارد.

به نقل از: Entrepreneur

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو در سایت

افراد آنلاین

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم