درباره کاتبان نوین طرح

طراحی سایت و طراحی تجربه کاربری

استفاده از اينترنت بصورت چشمگيری رو به افزايش است. اين امر باعث شده تا اينترنت بعنوان يک بازار خوب برای تجارت تبديل شود. هر کسب و کاری هرچند کوچک در دنيای اينترنت نياز به يک وب سایت دارد. اگر در گذشته داشتن يک وب سایت برای شرکتها، موسسات و يا حتی افراد يک نياز محصوب ميشد در عصر ارتباطات امروز اين نياز تبديل به يک ضرورت شده است.

طراحی وب سایت يک نياز بسيار اساسی برای هر سازمان يا شرکت است و نميتوان اين حقيقت را کتمان کرد . وب سايت ابزاری موثر در معرفی خود، بازاریابی و فروش است. سایت ميتواند نقش بروشور محصولات و يا خدمات شما را داشته باشد و يا از آن بعنوان ابزاری برای ارتباط به اعضای سازمان خود استفاده کنيد.

وب سایت يک ابزار موثر بازاريابی و فروش است داشتن سايت باعث می شود که شما 24 ساعت در روز و 365 روز در سال در اينترنت مطرح باشيد.

توجه داشته باشيد که همانقدر يک وب سایت خوب می تواند اعتبار شما را در تجارت افزايش دهد به همان ميزان يک وب سایت ضعيف و غير حرفه‌ای مي‌تواند خسارات زيادی به شما وارد آورد. بدون شک وب سايت شما بايد در ديد اول نظر کاربر را به خود جذب کند و ديد درستی از شما و کسب کار شما را به کاربر منتقل کند. زيرا در دنيای وب شما تنها چند ثانيه بيشتر فرصت نداريد.

گروه کاتبان نوین طرح با هدف طراحی معماری سایت و کمک به شرکت های کوچک در جهت بهره گيری از امکانات وسيع اينترنت برای ديده شدن و معرفی کسب و کار و خدمات خود تاسيس شده است. ما با بهره گيری از راهکارهای مناسب و به روز برای بسط تجارت شما در دنيای اينترنت راه حل ارائه ميدهيم. اميدواريم بتوانيم کاری با ارزش ارائه دهيم.